Labside to naturalne kosmetyki specjalistyczne, które dbają o zdrowy wygląd skóry na wielu płaszczyznach. Każdy składnik znajdujący się w naszych recepturach ma swoje, udowodnione naukowo, wyjątkowe zadanie. Nasze formulacje zamykamy w szklanych opakowaniach i oznaczamy białą etykietą.

Skoncentrowane na naturalnej skuteczności

W Labside tworzenie każdej receptury rozpoczynamy od wyselekcjonowania najlepszych pod względem skuteczności składników pochodzenia naturalnego. Wykorzystując naszą wiedzę oraz bogate doświadczenie starannie łączymy ze sobą składniki w stężeniach, które przekładają się na realną skuteczność, potwierdzoną badaniami.

Pielęgnacja tak naturalna, jak bezpieczna

W naszych kosmetykach stosujemy głównie konserwanty pochodzenia naturalnego, które poza swoją podstawową funkcją pełnią również role składnika aktywnego. Jeżeli podczas badań okaże się, że wymagane są dodatkowe konserwanty to sięgamy tylko po te dopuszczone do użytku przez organizację certyfikujące kosmetyki naturalne. Zabezpieczając produkt w ten sposób możesz bezpiecznie używać go przez dłuższy czas, a Twoja skóra odwdzięczy Ci się za to.

Kolory i zapachy rodem z natury

To, co zobaczysz i poczujesz po otworzeniu opakowań kosmetyków LABSIDE, jest w stu procentach zasługą natury. Nie uznajemy syntetycznych substancji aromatyzujących i barwiących, dlatego też kolory i zapachy naszych produktów są naturalne. Co to oznacza dla Ciebie? Olfaktoryczną podróż po całej gamie zróżnicowanych zapachów, które wprawią Cię w dobry nastrój i pobudzą zmysły. Brak syntetycznych barwników i aromatów to również wymierna korzyść dla Twojej skóry.

Design powstały z miłości do środowiska

Minimalistyczne opakowania kosmetyków LABSIDE to klasyczny przykład na to, że czasem mniej oznacza więcej. Przezroczyste butelki i słoiki uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, co kryje się w ich wnętrzu. Rezygnacja z plastiku na rzecz szkła to nasz świadomy wybór.