Masz pytanie?

Znajdź odpowiedź lub zadaj pytanie poprzez formularz, a nasi specjaliści chętnie udzielą wszelkich informacji związanych z naszą ofertą.

Pytania i odpowiedzi

Czy stosujecie syntetyczne zapachy?

Wszystkiego zapachy wyczuwane w naszych kosmetykach są pochodzenia naturalnego.

Czy produkty są wegańskie?

Każdy nasz produkt jest w 100% wegański.

Czy testujecie kosmetyki na zwierzętach?

Nie. Na terenie Unii Europejskiej obowiązuje bezwzględny zakaz testowania produktów kosmetycznych na zwierzętach.

Kiedy zostanie wysłana paczka?

Od momentu złożenia zamówienia Twoja paczka w ciągu 24h zostanie do Ciebie wysłana. Czas realizacji dotyczy zamówień złożonych w dni robocze.

Czy kosmetyki zawierają konserwanty?

W LABSIDE stawiamy na wykorzystywanie głównie konserwantów pochodzenia naturalnego – między innymi biofermentów. Wiemy, że są nie tylko niezwykle skuteczne, ale przede wszystkim pełnią także wiele dodatkowych, wartościowych funkcji, których nie może zabraknąć w Twojej pielęgnacji. Jeżeli badania laboratoryjne wykażą, że dodatkowe konserwanty są niezbędne, sięgamy tylko po te, które zostały dopuszczone do użytku przez organizacje certyfikujące kosmetyki naturalne. Twoja pielęgnacja jest bezpieczna, a Ty możesz cieszyć się wydajnością kosmetyku przez dłuższy czas.

Czy to normalne, że produkt delikatnie zmienił barwę?

Tak, nasze kosmetyki mogą się delikatnie odbarwiać z biegiem czasu. Jest to spowodowane faktem, że nasze receptury nie zawierają syntetycznych barwników, a kolory produktów wynikają w pełni z naturalnych składników. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na działanie produktu.

Czy opakowania produktów są ekologiczne?

Tak, nasze opakowania są w stu procentach ekologiczne i mogą zostać poddane recyklingowi.

Zapytaj nas